To content (skip navigation)

Nasza kadra

 

Dyrektor szkoły

mgr Waldemar Jednoróg

Założyciel szkoły. Absolwent PSM II st. w Poznaniu oraz  Akademii Muzycznej im. I.J.Padarewskiego w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym. Jest laureatem konkursów akordeonowych, konkursów kompozytorskich oraz uczestnikiem kursów mistrzowskich, pedagoggicznych i managerskich. Posiada certyfikat YAMAHA Education.

 

mgr Magdalena Łyskawa-Grabowska

 

Nauczyciel w programach Robii ,Szkraby i Muzyka, Dźwiękoludki oraz FK w YSM w Turku. Jest absolwentką PSM II st. w Koninie na wydziale rytmiki oraz WSP w Bydgoszczy kierunek Wychowanie Muzyczne. Posiada certyfikat YAMAHA Education.

 

Justyna Kostrzewa

- sekretariat YSM Konin

 

 Beata Kołodziejczak

- sekretariat YSM Koło

 

mgr Andrzej Żak

Absolwent PSM II st. w Kutnie oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Płocku. Nauczyciel w programach: Perkusja. Uczestnik szkoleń YAMAHA EDUCATION.

 

    

mgr Jakub Nożewski

Nauczyciel klasy perkusji w programie PMC Drums, Absolwent Akademi Sztuki w Szczecinie.

   

mgr Agata Pszczoła

 Nauczycielka w programach Robbi oraz Szkraby i Muzyka w YSM Turek. Absolwentka PSM I i II Stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu Klasa oraz Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu - Wydział Pedagogiczno - Artystyczny (Kalisz) Kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Posiada certyfikat YAMAHA Education.