Jump to content (skip navigation)
 
 

Nasza kadra

 

        

 

 

 

 Dyrektor szkoły

mgr Waldemar Jednoróg

Założyciel szkoły. Absolwent PSM II st. w Poznaniu oraz  Akademii Muzycznej im. I.J.Padarewskiego w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym. Jest laureatem konkursów akordeonowych, konkursów kompozytorskich oraz uczestnikiem kursów mistrzowskich, pedagoggicznych i managerskich. Posiada certyfikat YAMAHA Education.

 

mgr Magdalena Łyskawa - Grabowska - Wicedyrektor YSM w Turku

Nauczyciel w programach Robii ,Szkraby i Muzyka, Dźwiękoludki oraz FK w YSM w Turku. Jest absolwentką PSM II st. w Koninie na wydziale rytmiki oraz WSP w Bydgoszczy kierunek Wychowanie Muzyczne. Posiada certyfikat YAMAHA Education.

     
 

mgr Beata Kołodziejczak

- sekretariat YSM Koło

 

Justyna Kostrzewa

- sekretariat YSM Konin

 

 

mgr Agata Pawlik

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie - specjalność: Edukacja Muzyczna oraz UAM w Poznaniu kierunek Arteterapia. Nauczyciel w programach: Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka.

 

mgr Marcin Pawlik

Absolwent PSM II st. im. Karola Kurpińskiego w Kutnie, PWSZ w Koninie - Pedagogika : Edukacja wczesnoszkolna z muzyką. Tytuł zawodowy : licencjat. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu : Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej. Specjalność: Muzyka Estradowa - instrumentalna. Tytuł zawodowy: magister sztuki. Nauczyciel w programach: Keyboard, Flet Prosty, Flet Poprzeczny, Saksofon. Posiada certyfikaty Yamaha Education.

 

mgr Maciej Pietryk

Absolwent Szkoły Muzycznej II st. w Koninie w klasie gitary oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy. Nauczyciel w programie: Gitara Klasyczna, Gitara Elektryczna. Posiada certyfikat Yamaha Education.

   

mgr Roman Komicz

Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu na Wydziale Instrumentalnym. Nauczyciel w programach: Gitara klasyczna, Gitara elektryczna Gitara basowa, Gitara. Posiada Certyfikat Yamaha Education.

 

Adam Urbaniak

Nauczyciel Gitary w programach Gitara LG, Guitar Encounters. PMS Gitara Elektryczna. Ukończone z wyróżnieniem gitarowe szkolenie pedagogiczne YAMAHA EDUCATION. Gitarzysta jazzowy i rockowy w konińskich zespołach rozrywkowych. Posiada certyfikat Yamaha Education.

   

mgr Andrzej Żak

Absolwent PSM II st. w Kutnie oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Płocku. Nauczyciel w programach: Perkusja. Uczestnik szkoleń YAMAHA EDUCATION.

Artur Wieczorek  

lit Artur Wieczorek

 Nauczyciel w programach:  Keyboard, PMS Saksofon, Klarnet absolwent UAM na wydziale Artystycznym oraz szkoleń YAMAHA EDUCATION.

   

mgr Jakub Nożewski

Nauczyciel klasy perkusji w programie PMC Drums, Absolwent Akademi Sztuki w Szczecinie.

   

mgr Joanna Pławińska

Nauczycielka Skrzypiec w programie PMS Violin. Absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie.
     

mgr Agata Wierzbicka

 Nauczycielka w programach Robbi oraz Szkraby i Muzyka w YSM Turek. Absolwentka PSM I i II Stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu Klasa oraz Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu - Wydział Pedagogiczno - Artystyczny (Kalisz) Kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Posiada certyfikat YAMAHA Education.

     

mgr Dariusz Krzyżaniak

Nauczyciel w programie PMS Vocal / Śpiew Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicz na kierunku Edukacja Artystyczna - specjalność Wokalistyka Estradowa Uczestnik szkoleń wokalnych YAMAHA EDUCATION

     
 
Początek strony
Google+